Poznań
Żłobek
Żłobek "Królewski"
Adres
Miłosławska 4, 61-029 Poznań
Telefon
504111224
Fax
616537864
E-mail
Strona www
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek "Królewski"
Opis
Przyjmujemy dzieci od 20 tygodnia życia do 3 lat w Przedszkolu od 2,5 do 6 lat bezpłatnie Bezpłatny Żłobek od 2,5 do 3 lat Placówka znajduje się w dzielnicy Nowe Miasto blisko Term Maltańskich. Budynek z ładnymi , bezpiecznymi, słonecznymi bawialniami , przestronną jadalnią i sypialnią co wpływa na dobre samopoczucie dzieci oraz personelu . Żłobek wyposażony w zabawki , pomoce dydaktyczne oraz odpowiedni sprzęt dla kadry opiekunów.
Opis udogodnień
Żłobek znajduje się w dzielnicy Poznania – Malta blisko Term Maltańskich, niby w centrum ogromnego osiedla, a jednak na uboczu. Dzieci znajdują tutaj cisze, spokój oraz chęć do zabawy.
Żywienie
Placówka zapewnia dzieciom cztery posiłki w ciągu dnia. Dokładamy starań by posiłki były urozmaicone, zdrowe, kolorowe i zachęcały dzieci do ich spożywania Dieta dziecka powinna być urozmaicona, to znaczy zawierać różne, odpowiednio dobrane produkty. Zgodnie z wymogami i zaleceniami ekspertów każdego dnia w jadłospisie dziecka powinny znaleźć się różnorodne produkty z 5 podstawowych grup: 1. produkty zbożowe 2. warzywa i owoce 3. mięso, ryby, wędliny, jaja 4. mleko i przetwory mleczne 5. oleje roślinne i masło. Żywienie w żłobku dostosowane jest do wieku dziecka. Zalecane dzienne normy zapotrzebowania na kalorie i składniki pokarmowe dla dzieci
Kuchnia centralna (Opis)
Nie
Personel
Nasz zespół to kreatywni i doświadczeni opiekunowie. Działania opiekunów skierowane są przede wszystkim na rzecz zdrowia, dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa dziecka. Personel realizuje program opiekuńczo-wychowawczy w oparciu którego prowadzone są różne zajęcia z dziećmi. Organizujemy także imprezy okolicznościowe, wspólnie dla dzieci , rodziców i dziadków ; Mikołaj , Dzień Dziecka Dzień Mamy i Taty, Dzień Babci i Dziadka.
Placówka dotowana
Tak
Łączna liczba miejsc
21
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Ogródek

 Osobny budynek

 Parking

 Podjazd dla niepełnosprawnych

 Rytmika

 Wózkarnia